fbpx

DERMATOLOJİ VE ESTETİK KLİNİĞİ

Biorezonansla Bağışıklık Yükseltme

Biorezonansla bağışıklık yükseltme

Bağışıklık Yükseltme Tedavisi FiyatlarıRandevu Talep Edin

Son dönemde dünya çapında yaşanan salgın ile birlikte kişiler bağışıklık güçlendirmek için ne yapmalı, en güçlü bağışıklık güçlendirici, bağışıklık güçlendirici takviye, doğal bağışıklık güçlendirici, bağışıklık güçlendirici ilaç gibi aramalar yapıyorlar. Kliniğimizde yapılan Biorezonansla bağışıklık güçlendirme tedavisini incelemek ister misiniz?

Bağışıklık sistem güçlendirme konusunda biorezonans en etkili terapilerden biridir. Kışa girerken, salgın hastalık ihtimali varken, okula yeni başlayacak çocuklarda, yaşlı ve direnci zayıf kişilerde, kronik hastalığı olanlarda, kanser tedavisi görenlerde bağışıklık güçlendirme hayat kurtarabilir niteliktedir. Allerjik çocuklar çok sık enfeksiyon atlatabilir ve buna bağlı geniz eti ve bademcik ameliyatları olabilmektedirler. Gereklilik söz konusu olduğunda hayati önem taşıyan bu konu biorezonans terapileri ile kolayca düzeltilebilmektedir.

Bağışıklık sistemini çok etkileyen etkenlerden biri elektromanyetik maruziyettir, yani cep telefonları, laptop, bilgisayar kullanımının fazla olmasıdır. AVM’ler ve yüksek gerilim hatlarına yakın oturmak da risklidir. Bu maruziyetin hücreler üzerindeki etkileri ile ilgili çok sayıda bilimsel yayın bulunmaktadır. Bu elektomanyetik maruziyetin bağışıklık sistemi üzerindeki bloke edici etkisini biorezonans ile düzenlemek kısa süreli programlarla yapılabilmektedir. Böylece bağışıklık sistemini engelleyen faktör ortadan kalkmaktadır.

Bağışıklık sisteminin sağlıklı çalışması ve güçlü olabilmesi için mikrobiyatanın dengeli olması gerekir. Vücutta kalıcı mikrobiyotanın sayıca ve çeşitlilik olarak ideal noktada olması gerekir. Besin intoleransı olmamalı, sindirilmemiş besin barsağa gelmemeli, barsak duvarı ve geçirgenliği bozulmamış olmalıdır. Vitamin mineral emilimi ve sentezi olması gerektiği gibi olmalı, d vitaminini düzeyinin düşük olmaması gerekir. Barsak mikrobiyatası b12, folat, K vitamini, B2, B7, B3,B5, B6, B1, vitaminlerinin sentezini sağlarlar, mutluluk hormonları diye bilinen dopaminin yarısı, seratoninin % 90’ı buradan salgılanır.

Bu kadar önemli olan barsak florası için Biorezonans ile neler yapabiliriz?

Biorezonans cihazları ile barsak florası düzenlemek için özel programlar vardır. Bu programlar sayesinde zararlı istenmeyen patojenler özel frekans terapileri ile yok edilirler. Bu yapılırken aynı zamanda iyi bakteriler desteklenip çoğaltılır. Barsak hareketlerini düzenleyen, patojen dengesini sağlayan, mayaları ve parazitleri yok eden programlar sayesinde düzen sağlanır.

Sürekli tatlı yeme isteği doğuran, açlık krizlerine yol açan, allerji yatkınlığı yaratan, bağışıklığı düşüren ve gaz şişkinlik sorununa neden olan kandida mantarlarının tedavisi  biorezonans ile çok kolaylaşır. Tüm kandida türlerinin frekansı uygulanabilir ve kandida ölümü sonrası açığa çıkan toksinlerden kolayca kurtulmayı sağlar. Kandida terapisi sonrası tatlı isteği ve açlık krizleri oluşmaz, gaz ve şişkinlik sorunları düzelir.

Barsak geçirgenliğinde artış çok önemli sorun oluşturmaktadır. Çok fazla soruna ve hastalığa neden olan geçirgen bağırsağın tedavisinde biorezonans önemli bir seçenektir. Biorezonans ile barsak geçirginliği düzeltilebilmekte, flora dengelenmekte, sorunlar giderilebilmektedir.

Kabızlık tüm hastalıkları kolaylaştıran önemli bir sorun ne yazık ki. Toksin birikimine neden olarak vücudu zorlar. Cilt hastalıklarının ve otoimmün hastalıklarının hikayesinde genellikle kabızlık vardır. Kabızlığı çözmek zaman alıyor ve çok fazla parametreye dikkat etmek gerekiyor. Biorezonans bağırsak programlarında hareket düzenleme özelliği mevcuttur, böylece ishal varsa normale döner, kabızlık varsa hızlanır.

Sonuç olarak bağışıklığı düşüren nedenlerin tamamı biorezonans ile tedavi edilebilir. Nedenler tedavi edilince bağışıklık kalıcı olarak güçlenmiş olur.

Tedavi & Uygulamalar

Dolgu, Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Dermaroller, Antiaging Bakımlar, Somon DNA, Mezoterapi ile Cilt Gençleştirme Uygulamaları,

Alexanrite, Diod ve ND Yag lazerlerle epilasyon, ND Yag lazerle kılcaldamar, Akne Tedavisi, Nonablatif Cilt Yenileme, Çatlak Tedavisi, Cilt bakımları, Akne ve Leke Kürleri, Peeling, Metabolik Balans ile Zayıflama, Kavitasyon, Karboksiterapi, Power Plate ve Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama, Nöralterapi, Akupunktur, Biorezonans, Allerji Testleri ve Terapileri yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

FSM Bulvarı Selin Sit. C Blok Daire: 7 Nilüfer / BURSA

0 224 452 52 74

dr.sibel@sibelunlu.com