fbpx

DERMATOLOJİ VE ESTETİK KLİNİĞİ

Glutatyon ve Otizm

Glutatyon Tedavisi FiyatlarıRandevu Talep Edin

Otizm, kronik enflamasyon ve toksik kimyasalların sinir sisteminde yarattığı değişikliklerden kaynaklanan bir tablo olduğu gözlenmektedir. Genetik yatkınlığı çocuklarda ağır metallerin detoksifikasyonuda sorun yaşanırken ağır metallerin hasarına bağlı değişimler oluşmaktadır.

Bazı araştırmalarda otizmli bireylerde glutatyon seviyelerinin düşük olduğu gösterilmiş. Otizm spektrum bozukluğunun daha zararlı semptomlarını hafifletmek için elinizden gelen her şeyi yapmak önemlidir ve Glutatyon takviyesi, otizmle uğraşan çocuklarda yaygın olan oksidatif stresi önleyebilmektedirler. Ağır metallerin ve toksinlerin vücuttan uzaklaştırbilen glutatyon tabloda değişim etkisine sahip bir moleküldür.

Tedavi & Uygulamalar

Dolgu, Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Dermaroller, Antiaging Bakımlar, Somon DNA, Mezoterapi ile Cilt Gençleştirme Uygulamaları,

Alexanrite, Diod ve ND Yag lazerlerle epilasyon, ND Yag lazerle kılcaldamar, Akne Tedavisi, Nonablatif Cilt Yenileme, Çatlak Tedavisi, Cilt bakımları, Akne ve Leke Kürleri, Peeling, Metabolik Balans ile Zayıflama, Kavitasyon, Karboksiterapi, Power Plate ve Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama, Nöralterapi, Akupunktur, Biorezonans, Allerji Testleri ve Terapileri yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

FSM Bulvarı Selin Sit. C Blok Daire: 7 Nilüfer / BURSA

0 224 452 52 74

dr.sibel@sibelunlu.com