fbpx

DERMATOLOJİ VE ESTETİK KLİNİĞİ

Sigara Bırakma Sık Sorulan Sorular

Sigara Bırakma Tedavisi FiyatlarıRandevu Talep Edin

Biorezonansla sigara bırakma seansı yaklaşık 90 dakika sürer hiçbir zararı yan etkisi yoktur. Sigara bırakma tedavisinde amaç, bağımlılık yapan maddenin çevreye yaydığı frekansın vücuttan silmektir. İçilen sigaradan alınan frekans elektronik olarak ters çevrilip vücuda geri verilir. Böylece birbirine ters iki frekansın birbirini yok etmesi sağlanır. Bu şekilde vücudun nikotine geliştirdiği tolerans hali ortadan kalkar ve yabancı bir madde olarak algılanır. Tüm vücut dokusunu temizler kendiliğinizden bıraktığınızda 2-3 yılda atacağınız toksini 2 ayda vücudunuzdan atarsınız.

Bu sayede hem bağımlılıktan kurtulmuş hem de sigaranın vücudunuzda oluşturduğu toksin ve tahribattan temizlenmiş olursunuz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

TEK SEANS YETERLİ OLUR MU?

Genelde tek seans da bile kişi de sigara içme isteği kalmaz ve tek seans yeterlidir. Nadir de olsa 2 seansa ihtiyaç duyan kişiler 2. Seans destek programına alınırlar.

BİOREZONANS SİGARAYI BIRAKMADA NE KADAR ETKİLİR?

Biorezonans sigara bırakma ilaçları gibi kimyasal içermez, yan etkisi bulunmaz, vücudu temizler, arındırır bu sayede tüm yöntemlerden daha başarılı ve daha güvenlidir. İlk seansta %85 ikinci seansla %90 ‘ a kadar çıkan başarı oranları vardır.

BİOREZONANSLA SİGARA BIRAKMANIN YAN ETKİSİ VAR MI?

Biorezonansla sigara bırakma yönteminin hiçbir yan etkisi zararı yoktur.

BİOREZONANLA SİGARAYI BIRAKTIKTAN SONRA BENİ NELER BEKLİYOR?

İlk birkaç gün az da olsa zorlanmalar olabilir ilk dakikadan itibaren vücudunuzdaki karbon monoksit miktarı azalır ve oksijen miktarı artar nikotin miktarında ve vücudunuzdaki sigaranın yaratmış olduğu toksin ve tahribatlar hızlıca atılır o nedenle bir iki günün sonunda kişi zorlanmaz aksine daha rahat uyku ve yaşam kalitesinde artış gözlenir.

BİOREZONANSLA SİGARA BIRAKMA SEANSINDAN SONRA BAŞARISIZ OLUR MUYUM?

Kişi eğer sigarayı bırakma konusunda kararlı ise başarısız olma oranı çok düşüktür. Zorlanmanın yaşandığı andan itibaren ekip olarak kişinin yanında olur hemen destek programlarıyla kolayca bırakması sağlanır.

BİOREZONANSLA SİGARA BIRAKMA SEANSINA GELİRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Seansa girmeden önce ve sonra kahve tüketilmemesine dikkat edilir. Biorezonans güvenilir bir tedavi olduğu için seanstan sonra günlük hayatınıza dönebilir, araba kullanabilir, çalışma hayatına dönebilirsiniz.

BİOREZONANS TEDAVİSİNE GELİRKEN NELER GETİRMELİYİM?

Biorezonans tedavisine gelirken 750 ml cam şişede su ve 33 ml cam şişede su istenir. Bunun nedeni bakır elektrotla çalışılan programın cam şişedeki suya veri aktarması ve kişi dışarda da suyu tüketerek tedavisini sürekliliğini sağlamasıdır. 

BİOREZONANSLA SİGARA BIRAKMA SEANSI SONUNDA NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Öncelikle kişi sigara paketini kendisinden uzaklaştırır evde, ofiste, arabada sigara paketi bulundurmamaya özen gösterir. Denemek için sigara içilmemesi ve bağımlılığı tetikleyecek faaliyetlerden uzak durması gerekir (nargile, elektronik sigara, pipo, puro vb.)

BİOREZONANSLA SİGARA BIRAKMA SEANSINDAN SONRA TAKVİYE KULLANMALI MIYIM?

Sigaranın içinde 41’den fazla kimyasal bulunur vücudunuzun tüm dokularında birikir ve bu kimyasallar asılı kalarak atılamaz. Barsak duvarında birikerek emilimi engeller bu nedenle her ne kadar sağlıklı da beslenseniz besinlerden yeteri kadar faydalanamazsınız. Vücudunuzda vitamin eksiklikleri görülür bu durumda vitamin takviyesi kullanmak fayda sağlayacaktır.

BİOREZONANSLA SİGARA BIRAKMA SEANSI SONRASINDA ZORLANIRSAM NE YAPMALIYIM?

Zorlanıldığı takdirde mutlaka merkezle iletişime geçilmelidir. Verilen sular düzenli içilmelidir. 2. Seans için geç kalmadan aranmalı destek programlarına dahil olunmalıdır. Elinizi oyalayacak aktiviteler yapmalı (puzzle, el işi, boyama vb.)

BİOREZONANSLA SİGARA BIRAKMADAN SONRA YETERİNCE SU İÇMENİN ÖNEMİ NEDİR?

Biorezonansla sigara bırakma seansında sigaranın barındırdığı toksinleri vücuttan arındırır bu arındırmanın artırılması için bol su tüketilmelidir. Günlük ne kadar su içeceğinizi kilo X 35‘ le bulup çıkan sonuç kadar su içilmelidir.

Tedavi & Uygulamalar

Dolgu, Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Dermaroller, Antiaging Bakımlar, Somon DNA, Mezoterapi ile Cilt Gençleştirme Uygulamaları,

Alexanrite, Diod ve ND Yag lazerlerle epilasyon, ND Yag lazerle kılcaldamar, Akne Tedavisi, Nonablatif Cilt Yenileme, Çatlak Tedavisi, Cilt bakımları, Akne ve Leke Kürleri, Peeling, Metabolik Balans ile Zayıflama, Kavitasyon, Karboksiterapi, Power Plate ve Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama, Nöralterapi, Akupunktur, Biorezonans, Allerji Testleri ve Terapileri yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

FSM Bulvarı Selin Sit. C Blok Daire: 7 Nilüfer / BURSA

0 224 452 52 74

dr.sibel@sibelunlu.com