fbpx

DERMATOLOJİ VE ESTETİK KLİNİĞİ

Yüz Mezoterapisi

Canlılığını yitirmiş, donuk, mat görünümlü, gevşemiş ve sarkmış, güneş hasarı taşıyan yıpranmış cildi canlandırıp parlaklık ve gerginlik sağlayan, gençleştiren en etkin yöntem mezolifttir.  Yüzün yorgun yıpranmış görüntüsü canlı parlak şekle dönüşür, elastikiyet kaybı ve yorgun görünüm giderilmiş olur.

Eğer henüz hasar ve yıpranma başlamamış ciltte erken zamanda mezoterapi uygulanırsa cilt yaşlanması durdurulur ve belli aralıklarla tekrarlanırsa hep aynı yaşlarda kalma şansı yaratılmış olur.

Sigara içenlerde ve güneşte kalmayı sevenlerde hasarı önlemek amaçlı koruyucu bir yöntem olarak uygulanabilir

Lekeli bir ciltte diğer yöntemlerin yanı sıra mezoterapi etkinliği artırmak için kullanılabilir.

Sivilce izi, yara ve yanık iz tedavisinde, çatlakların giderilmesinde diğer tedavi işlemlerine ek olarak mezoterapi uygulanabilir.

Yüz mezoterapisinde (mezolift) uygulama öncesi cilt temizlenir ve dezenfekte edilir. İşlemden yarım saat önce anestezik krem sürülebilir.

Yüz  mezoterapisinde  (mezolift) yönteminde cildi yenileyen hyaluronik asit, antioksidanlar, vitaminler, mineraller ve amino asitlerden oluşan karışım çok küçük ve ince iğnelerle cilt içine veya üstüne verilir. Bu faydalı maddelerin direk cilde verilmesi ve cildin uyarılması sağlanır. Cildin kollajen ve elastin üretimini arttırır, cilt daha taze ve dinlenmiş görünür, cildin elastikiyeti artar ve cilt sarkması azalır. Kırışıklıklar hafifler. Cilt aydınlık bir görünüme kavuşur. ciltte nemlenme artar ve cilt yenilenir.

Tedavi & Uygulamalar

Dolgu, Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Dermaroller, Antiaging Bakımlar, Somon DNA, Mezoterapi ile Cilt Gençleştirme Uygulamaları,

Alexanrite, Diod ve ND Yag lazerlerle epilasyon, ND Yag lazerle kılcaldamar, Akne Tedavisi, Nonablatif Cilt Yenileme, Çatlak Tedavisi, Cilt bakımları, Akne ve Leke Kürleri, Peeling, Metabolik Balans ile Zayıflama, Kavitasyon, Karboksiterapi, Power Plate ve Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama, Nöralterapi, Akupunktur, Biorezonans, Allerji Testleri ve Terapileri yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

FSM Bulvarı Selin Sit. C Blok Daire: 7 Nilüfer / BURSA

0 224 452 52 74

dr.sibel@sibelunlu.com