fbpx

DERMATOLOJİ VE ESTETİK KLİNİĞİ

Kavitasyon

Image

Kavitasyon yağ hücrelerinin parçalanarak yok olmasını sağlarken çevre dokuyu  zarar vermeyen oldukça güvenli bir yöntemdir. Parçalanan yağ hücresi metabolize edilerek  vücuttan atılır. Özel bir beslenme ve bol su tüketimi ile etkisi daha fazlalaşır.

Kavitasyon uygulanırken acı hissedilmez, hafif bir çınlama sesi alınır. İşlem sonrası belli belirsiz bir kızarıklık olsa da çok kısa sürede kaybolur. Seans 1 saat kadar sürer ve haftada bir uygulanır.

Uygulanan bölgede hızlı incelme sağlayan bir metoddur. Seansata bir süre sonra incelme ölçülebilir. Güvenli ve acısız oluşu tercih sebebidir.

 

Tedavi & Uygulamalar

Dolgu, Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Dermaroller, Antiaging Bakımlar, Somon DNA, Mezoterapi ile Cilt Gençleştirme Uygulamaları,

Alexanrite, Diod ve ND Yag lazerlerle epilasyon, ND Yag lazerle kılcaldamar, Akne Tedavisi, Nonablatif Cilt Yenileme, Çatlak Tedavisi, Cilt bakımları, Akne ve Leke Kürleri, Peeling, Metabolik Balans ile Zayıflama, Kavitasyon, Karboksiterapi, Power Plate ve Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama, Nöralterapi, Akupunktur, Biorezonans, Allerji Testleri ve Terapileri yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

FSM Bulvarı Selin Sit. C Blok Daire: 7 Nilüfer / BURSA

0 224 452 52 74

dr.sibel@sibelunlu.com