fbpx

DERMATOLOJİ VE ESTETİK KLİNİĞİ

Glutatyon ve Beyin Sağlığı

Glutatyon Tedavisi FiyatlarıRandevu Talep Edin

Yaşlanma sürecinde biraz unutkanlık veya konsantre olma zorluğu olağan kabul edilebilir. Beynimizdeki nöronların yıpranması, hasarlanması ve hatta ölebildiği bu olağan sürece nörodejenerasyon denmektedir. Bu süreç kaçınılmaz algılanmakla birlikte, yavaşlatılabilir, hatta tersine çevrilebilir. Her türlü yaşlanma ve yıpranmaya neden gösterilen serbest radikaller bu süreçte de sorumlu olabilmektedir. Glutatyon bu süreci geri döndürebilecek güçte bir antioksidandır. 

Parkinson hastalığı, Alzheimer hastalığı, demans, gibi nörodejeneratif hastalıklar beyinde yüksek düzeyde serbest radikal hasarı ile birliktedir. Ortaya çıktığı yaşlarda ayrıca glutatyon vücutta yaşla birlikte azalmış olmaktadır. Glutatyon serbest radikalleri bağlayarak oluşabilecek zararı kolaylıkla önleyebilecek güçtedir.

Tedavi & Uygulamalar

Dolgu, Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Dermaroller, Antiaging Bakımlar, Somon DNA, Mezoterapi ile Cilt Gençleştirme Uygulamaları,

Alexanrite, Diod ve ND Yag lazerlerle epilasyon, ND Yag lazerle kılcaldamar, Akne Tedavisi, Nonablatif Cilt Yenileme, Çatlak Tedavisi, Cilt bakımları, Akne ve Leke Kürleri, Peeling, Metabolik Balans ile Zayıflama, Kavitasyon, Karboksiterapi, Power Plate ve Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama, Nöralterapi, Akupunktur, Biorezonans, Allerji Testleri ve Terapileri yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

FSM Bulvarı Selin Sit. C Blok Daire: 7 Nilüfer / BURSA

0 224 452 52 74

dr.sibel@sibelunlu.com