fbpx

DERMATOLOJİ VE ESTETİK KLİNİĞİ

Glutatyon ve Cilt Hastalıkları

Glutatyon Tedavisi FiyatlarıRandevu Talep Edin

Egzema, sedef, liken, vitiligo, rozasea gibi enflamasyon kaynaklı cilt rahatsızlıkları tekrarlama özelliğindedir. İlaçlarla düzelse de kişinin beslenmesi, gıda intoleransları, vücudun asidik olması, serbest radikal fazlalığı şikayetlerin oluşmasında ve tekrarında önemli olmaktadır. Vücutta ciddi miktarlarda asit ve serbest radikal birikimi sözkonusudur. Yoğun bir enflamasyonun varlığı ve serbest radikal çokluğu nedeniyle sürekli tekrarlar yaşanmaktadır.

Glutatyon güçlü bir toksin arındırma özelliğine sahip, karaciğer destekçisi ve son derece güçlü serbest radikal nötrleştiricidir. Glutatyon ayrıca vücuttaki çoğu enflamatuar sitokin üretimini engellediğinden anti-enflamatuardır.

Glutatyon serbest radikalleri etkisiz hale getirmede oldukça etkilidir. Çeşitli yollarla enflamasyonu da baskılama özelliği mevcuttur. Güçlü bir antioksidan olduğundan damar yoluyla verildiğinde hızla toksin bağlamakta ve hastalıkların tekrarını önleyebilmektedir.

Glutatyon ile serbest radikallerle savaş etkin olarak sağlandığı için tedavilerinde başarıyı artırmaktadır. Glutatyon enflamasyonu azaltarak tedaviyi olumlu etkilemektedir.

Tedavi & Uygulamalar

Dolgu, Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Dermaroller, Antiaging Bakımlar, Somon DNA, Mezoterapi ile Cilt Gençleştirme Uygulamaları,

Alexanrite, Diod ve ND Yag lazerlerle epilasyon, ND Yag lazerle kılcaldamar, Akne Tedavisi, Nonablatif Cilt Yenileme, Çatlak Tedavisi, Cilt bakımları, Akne ve Leke Kürleri, Peeling, Metabolik Balans ile Zayıflama, Kavitasyon, Karboksiterapi, Power Plate ve Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama, Nöralterapi, Akupunktur, Biorezonans, Allerji Testleri ve Terapileri yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

FSM Bulvarı Selin Sit. C Blok Daire: 7 Nilüfer / BURSA

0 224 452 52 74

dr.sibel@sibelunlu.com