fbpx

DERMATOLOJİ VE ESTETİK KLİNİĞİ

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu FiyatlarıRandevu Talep Edin

Stresli ve yoğun yaşam temposu, bilgisayar ve cep telefonu kullanımının artması, makyaj malzemeleri nedeni ile erken yaşlarda bile göz etrafında morarma ve halkalanmalarla görülebilmektedir. Gözaltı ışık dolgularında  hyaluronik asitle birlikte vitaminler ve mineraller de içerdiğinden; derinin beslenmesini ve gençleşmesini de sağlamaktadır. Belli aralıklarla tekrarlayan uygulamalar sayesinde, gözaltı cilt rengi açılmaya, göz çevresindeki çukur alan dolmaya başlar. Yaklaşık 3 seansta istenilen görünüm elde edilebilir.

Gözaltı torbalarının düzeltilmesi, gözaltı morluklarının azaltılması, çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde hyaluronik asit ve vitaminlerin birlikte bulunduğu çeşitli dolgular kullanılır. Torbaların küçültülmesi ve yok edilmesi için özel karışım ürünler kullanılmaktadır. Bu ürünler sayesinde torbalardaki yağ eritilerek küçülmesi sağlanır. Birkaç seans sonrası torbalarda azalma olduktan sonra ışık dolgusu ile düzgün pürüzsüz göz altı oluşturulur.

Hyaluronik asitle beraber vitamin, mineral, büyüme faktörleri, aminoasitler içeren karışım dolgular dokuda gençleşme, onarım, torbalarda düzelme, renginde açılma, morluklarda düzelme sağlar. Bu farkların oluşabilmesi için gözaltına birkaç kez uygulama yapmak ve uygulamadan sonra en az 20 gün geçmesi gerekmektedir.

Morluk tek başına olursa sadece ışık dolgusu, gençlik aşısı ve mezoterapi seçenekleri iyi sonuç alınmasını sağlar. Bu ürünlerin 15 gün aralarla birkaç kez uygulanması yeterli olacaktır.

Gözaltı çukurunda yağ dokusu azaldığında çukur görünüm oluşur. Sadece hyaluronik asit içeren dolgular kullanıldığında hacim verme özelliği kullanılır ve çukur görünüm düzelir.  Gençlerde olduğu gibi düz pürüzsüz bir gözaltı görünümü oluşturulmaya çalışılır. Genellikle ucu keskin olmayan, dokuda hasar bırakmayan, morarmayı engelleyen kanül sayesinde konforlu bir uygulama gerçekleşir.

IŞIK DOLGUSU KULLANIM ALANLARI

  • Morluk
  • Karanlık ve grimsi görüntü
  • Yorgun görüntü
  • Göz altında yaşa bağlı çökmeler

Tedavi & Uygulamalar

Dolgu, Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Dermaroller, Antiaging Bakımlar, Somon DNA, Mezoterapi ile Cilt Gençleştirme Uygulamaları,

Alexanrite, Diod ve ND Yag lazerlerle epilasyon, ND Yag lazerle kılcaldamar, Akne Tedavisi, Nonablatif Cilt Yenileme, Çatlak Tedavisi, Cilt bakımları, Akne ve Leke Kürleri, Peeling, Metabolik Balans ile Zayıflama, Kavitasyon, Karboksiterapi, Power Plate ve Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama, Nöralterapi, Akupunktur, Biorezonans, Allerji Testleri ve Terapileri yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

FSM Bulvarı Selin Sit. C Blok Daire: 7 Nilüfer / BURSA

0 224 452 52 74

dr.sibel@sibelunlu.com