fbpx

DERMATOLOJİ VE ESTETİK KLİNİĞİ

Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu FiyatlarıRandevu Talep Edin

Dudakların, dolgunluk kazanması, nemlenmesinin sağlanması, şekillenmesi ve asimetrinin düzeltmesi amacıyla hyaluronik asit dudak dolguları tercih edilir. Değişik molekül ağırlığında, farklı gramajla üretilmiş dolgular kişinin ihtiyacına göre tercih edilir. Dolgunluk verme özelliği olan çeşitli dudak dolgularından gereken hacim miktarına göre tercih edilir.

Dudakların doğal yapısında her zaman alt dudak üst dudaktan daha kalındır. Dudak şekillendirirken bu oran korunarak dudağın doğal yapısına uyan şekillendirme yapılmalıdır. Uygulanacak miktarın abartılı olmaması, doğru noktalara gereken miktarların uygulanması ile harika görünümlü dudaklar elde edilebilir. Dudak kenarlarının konturü güzel görünüm için çok önemlidir.  Sadece 20-30 dakikalık bir uygulama ile istenilen biçim ve dolgunlukta dudaklara sahip olmak mümkündür.

Yeni nesil bazı dudak dolgularında bazı özel bileşimler sayesinde farklı etkiler yakalanabilir. Tüm dudağa az miktarlarda uygulandığında eşit bir hacim sağlanır, nemlenir ve renk alır. Tek uygulama ile bile fark edilebilir sonuçlar alınabilir. Ancak yeterince iyi bir sonuç için tekrarlayan uygulamalar ile doğal nemli, kırmızı ve dolgun dudaklar yakalanabilmektedir.

Tedavi & Uygulamalar

Dolgu, Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Dermaroller, Antiaging Bakımlar, Somon DNA, Mezoterapi ile Cilt Gençleştirme Uygulamaları,

Alexanrite, Diod ve ND Yag lazerlerle epilasyon, ND Yag lazerle kılcaldamar, Akne Tedavisi, Nonablatif Cilt Yenileme, Çatlak Tedavisi, Cilt bakımları, Akne ve Leke Kürleri, Peeling, Metabolik Balans ile Zayıflama, Kavitasyon, Karboksiterapi, Power Plate ve Mezoterapi ile Bölgesel Zayıflama, Nöralterapi, Akupunktur, Biorezonans, Allerji Testleri ve Terapileri yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

FSM Bulvarı Selin Sit. C Blok Daire: 7 Nilüfer / BURSA

0 224 452 52 74

dr.sibel@sibelunlu.com